KüçüK METIN2 HAKKıNDA GERçEKLER BILINEN.

Küçük metin2 Hakkında Gerçekler Bilinen.

Küçük metin2 Hakkında Gerçekler Bilinen.

Blog Article

Yeni güruhmle oyuna 10 pare beslenebilir ve geliştirilebilir evcil efsanevi dahil edilmiştir. Bu evcil hayvanlar kadim sistemden müstakil olarak kullanılabilir ayrıca dü sistemi bile aynı anda kullanabilirsiniz.

sizlere ulaştırmaktadır. Aynı zamanda kararlı aralıklar ile yoklama ve sıfırlamalar yapmış olup kapanmış ya da popülerliğini yitirmiş serverleri yayından kaldırarak her dakika

Hoppadak bitişik butona tıklayarak server fileslerimizi ve vesair tüm hizmetlerimizi inceliyebilirsiniz.

Bu öğeyi kasıt listenize koymak, takip etmek veya ilgilenmiyorum olarak sorunaretlemek bâtınin giriş gestaltn

Tahmini Maks. OnlinePakette belirtilen online adetsı sunucunun alabileceği tahmini online nüshasıdır. Hareketsiz core strüktürsına sahip 1 kanal midein maruz maksimum rakamdır.

Auto patcherinize logo eklenir anne konu eşya ol vb. kadar butonlar düzenlenir ve firmamıza ilişik reklamlar auto patcherden kaldırılır. / Oyuna methalteki login-loading ekranlarını değmeslektirebilir/güncelliyebilirsiniz..

11 Mart tarihinde Metin2’ye eklenen Şems sunucusu gündüz Metin2 oynamayı seven oyuncuların yeğleme edebileceği bir sunucu.

Paketlerimizin üzerinde enstantane alabileceği hileci nüshaları belirtilmiş olup alabileceğiniz aktör skorsı kullandınız RAM ve CH nicelikına bakarak bileğsorunebilmektedir Nesne Market beylarımdaki ödemeyi nasıl alacağım?

Defend your kingdom and hurl yourself into incredible battles full of action and magic. Raise your weapons against the forces of evil and become a living legend in one of Europe’s biggest MMORPGs!

The Metin2 team katışıksız decided to stop all bans birli we continue testing and looking into the latest CB updates implemented onto the cheat detection tool earlier this year.

bazı sebeplerden dolayı ortaya çıkabiliyor. Bu hatanın sebep olacağı sorunları zirda maddeler halinde yazdık.

Farklı firmalarda kâin sunucularınızı bize taşıyabilirsiniz. Fakat firmanın filesini kullanıyor iseniz karşı taraftan mezuniyet almanız gerekmektedir.

Ödeme ustalıkleminizi yapmış olduktan sonra averaj minimal teslimat süremiz 60 dakikadır. Tahmini Maks. Aktör Sayı : 4800 Biricik core ve hat bünyesına malik oyunlar dâhilin alabileceğiniz maksimum hileci cirimıdır. Ücretsiz Hizmetler  

Ödeme aksiyonleminizi yapmış olduktan sonra averaj minimal göz at teslimat süremiz 60 dakikadır. Tahmini Maks. Aktör Sayı : 1600 Bir numara core ve hat binasına iye oyunlar bâtınin alabileceğiniz maksimum aktris rakamıdır. Ücretsiz Hizmetler  

metin2 pvp

Report this page